Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
ABSOLUTNA ZMAGA TUŠKOVE NA 800M PROSTO IN BERLOŽNIKA NA 200M MEŠANO

V Kranju se nadaljuje Odprto prvenstvo Slovenije. Drugi dan so si Fužinarjevi plavalci in plavalke priplavali 6 absolutnih odličij.

Absolutni zmagi sta osvojila Daša Tušek v disciplini 800m prosto in Jaš Berložnik na 200m mešano.
Drugo mesto je osvojila ženska absolutna štafeta 4x50m prosto v postavi Hana Sekuti, Maja Lajbaher, Daša Tušek in Nija Gerdej.
Absolutnega brona sta se veselila tudi Jaš Berložnik na 50m prsno in 200m mešano ter Neli Pšeničnik na 200m hrbtno.

Zmago v mladinski kategoriji je osvojila Neli Pšeničnik na 200m hrbtno. Drugo mesto med mladinci sta osvojila Ožbej Knez na 200m mešano in Hana Sekuti na 100m prosto. Mladinska ženska štafeta 4x50m prosto v postavi Hana Sekuti, Neli Pšeničnik, Tinkara Medved in Julija Merkač, si je priplavala mladinski bron.

V kadetski kategoriji si je zmago priplavala Nija Gerdej na 50m prsno in ženska štafeta 4x50m prosto v postavi Lana Kokot, Maja Lajbaher, Zara Podržavnik in Nija Gerdej.
V disciplini 800m prosto sta si oder za zmagovalke med kadetinjami delili Lana Kokot, ki je osvojila srebro, in Zara Podržavnik z bronom. Med kadeti je v isti disciplini Žan Podržavnik osvojil srebro.